BEZ (Wenus)

Jest kwiatem flirtu. Szybko sprowadza  miłość, choć nie trwa ona zbyt długo.

Posmarowanie się olejkiem bądź kąpiel pomaga w zerwaniu z drugą osobą.

Bez to kwiat zabawy jest idealnym zapachem do rozpylenia w pomieszczeniu podczas

zabawy lub przed randką z osobą która zbyt poważnie traktuje znajomość.

Brokuły (Księżyc)

Zapobiegają chorobom, zwiększają odporność. Spożywanie w chwilach zagrożenia szybko wzmacniają  i wyrównują aurę. Ponieważ brokuł jest warzywem koloru zielonego jest także symbolem dobrobytu. Jedzony podczas pełni księżyca zabezpiecza dochody.

Cascarilla (bóstwa Voodoo i Santerii)

Zrobiona ze sproszkowanych skorupek po jajkach (od czarnej kury) ,ta magiczna kreda jest jednym z najstarszych narzędzi rytualnych. Używa się jej do rysowania veve oraz pieczęci na ziemi lub podłodze, aby przyciągnąć odpowiednie bóstwa. Jest także dodawana do mieszanek oczyszczających i ochronnych, czasami jest składana różnym bóstwom z prośbą o wybaczenie.

Drzewo laurowe –wawrzyn szlachetny (Słońce, Apollo)

Zioło sukcesu, wawrzyn był kiedyś ofiarowywany jedynie bogom. Później używano go do koronowania zwycięzców igrzysk olimpijskich. Jest uważany za zioło zwycięstwa i sukcesu.

Aby odnieść zwycięstwo należy  dodać liście do kąpieli lub spalić i rozsypać proszek w miejscu pracy aby przyciągnąć klientów. Jeśli znajdziesz w zupie liść wawrzynu ściśnij go między zębami  i pomyśl  życzenie. Wawrzyn jest ziołem działającym podwójnie ma możliwość zarówno wypędzenia negatywnej energii jak i wprowadzenia pozytywnej.

Galangal (Mars)

Jest to jeden z najlepszych korzeni pomagający w zerwaniu ze złymi nawykami, takimi jak palenie lub objadanie się. Rzucie korzenia galangalu zmniejsza uczucie głodu oraz zmniejsza głód nikotynowy. Korzeń warto mieć w kieszeni na sali sądowej podczas rozprawy pomaga to wpłynąć na sędziego.

Kawior (Neptun, Wenus)

Drogi i ekstrawagancki afrodyzjak, działa szybko i wytwarza nastrój seksualnego pobudzenia. Kawior czerwony zwiększa pożądanie, szary dostarczy miłych niespodzianek, czarny zaś pogłębi emocjonalną i seksualną więź.

Lód (Freja)

Lód nie dopuści, by ktoś wtrącał się w Twoje życie lub zrobił Ci krzywdę. Zapisz imię osoby ( lub sytuację) na małym kawałku papieru, złóż go i włóż do pojemnika do robienia lodu lub plastikowej torebki. Zalej wodą i włóż do zamrażalnika. Nie wyjmuj, dopóki nie upewnisz się, że niebezpieczeństwo minęło. To stare  zaklęcie jest niezwykle skuteczne. Kostki lodu mają zastosowanie w zaklęciach miłosnych. Zamroź wodę z kilkoma kroplami ekstraktu migdałowego, pomarańczowego lub cytrynowego, po czym dodaj lód np. do drinków.

Podawaj osobie wahającej się lub zawstydzonej.

Makijaż (Wenus)

Oczyszczające i upiększające produkty mają wiele mocy. Każdy makijaż może służyć uwodzeniu i zdobywaniu. Przyłóż kosmetyki do serca i powiedz:

Dedykuję te prowadzące do piękna środki Wenus. Napełniam je pięknem Wenus oraz jej mocą uwodzenia. Niech dobrze mi służą  w podboju i w miłości. Niech tak się stanie”.

Trzymaj kosmetyki jeszcze przez 3 minuty w obu rękach i wizualizuj sobie, jakie chcesz wywołać wrażenie. Następnie zacznij nakładać makijaż.

 

Wrzos (Hestia, Westa)

Tonuje namiętność.Olejek wrzosowy pomaga powrócić związkom do fazy przyjaźni.

Kąpiel z kwiatami wrzosu podczas ubywającego księżyca pomaga wyrwać się z seksualnego uzależnienia.

Noszony przy sobie pozwala pozbyć się niechcianych seksualnych zalotów. Aby uspokoić szefa - tyrana rozsyp odrobinę w miejscu pracy.

 

Pesto (Wenus, Mars)

Sos ten jest idealną mieszanką składników finansowych i miłosnych. Zawsze przynosi szybkie efekty.
 
Pesto musi być świeże, domowej roboty. Orzechy włoskie dodane do sosu przyciągają pieniądze, natomiast piniowe miłość.
 
PAELLA (Wenus)
 

Paella jest hiszpańskim daniem, jednym z najczęściej przyrządzanych podczas letnich rytuałów.

Tradycyjnie wykonane jest z żóltego ryżu, warzyw, sosu, kurczaka i owoców morza. Podczas spożywania paelli należy wizualizowac dobrobyt.

Kurczak i warzywa przynoszą błogosławieństwo ziemi,

Owoce morza dają obfitość płynącą z morza, a żólty ryż daje szczęście,dobrą passę i długie życie.