doris (2)         oltarzczarny       oltarzgnom

Jestem  duchową uzdrowicielką, energoterapeutką, wróżką i rootworkerem.

Posługując się kartami Tarota, zaglądam w przyszłość, odpowiadam na pytania,a jeśli jest taka potrzeba to wspólnie znajdujemy rozwiązania.

Proszę żeby Państwo pamiętali, że odczyt kart nie jest wyrocznią, jest pomocą i wskazówką.

Każdy ma wolną wolę, ja przedstawiam możliwy scenariusz losu i od Ciebie zależy czy go przyjmiesz,czy nie.

Dzięki kartom mogę wyjaśnić wiele zawiłości naszego życia, także naszych zachowań, często dla wielu ludzi niezrozumiałych. Ludzka psychika jest bardzo zawiła, a nasze zachowania często nielogiczne i niezrozumiałe.

Jeśli boją się Państwo kart Tarota to zapraszam na spotkanie z kartami Anielskimi, kartami Lenormand i Runami.

Są bardziej łagodne w swoim wyrazie, a również trafnie dokonują analizy co i Tarot.

Oprócz kart zajmuję się również magią głównie magią Hoodoo. Wykonuję rytuały na przyciągnięcie miłości, szczęścia, pieniędzy, poprawy stanu zdrowia, na powstrzymanie plotek i oszczerstw, jak również rytuały w wiadomych celach.

Jeśli tutaj potrzebujecie Państwo pomocy to służę uprzejmie.

Przygotowuję amulety i talizmany, oczyszczam energetycznie pomieszczenia (dom, mieszkanie, firma), ludzi oraz zwierzęta, ściągam klątwy i uroki, wykonuję również zabiegi Reiki, sesje dwupunktu, zabiegi oczyszczająco - uzdrawiające.

Rytuały Anielskie, które również wykonuję nie mają żadnych skutków ubocznych, dlatego też są idealne dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz osób starszych. Można wykonac taki rytuał  dla kogoś z rodziny, dla przyjaciela, dla każdego kto potrzebuje Anielskiej pomocy.

Rytuały takie opierają się także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby. Nie mają one połączenia z magią, więc są idealne dla osób wierzących i związanych z daną religią.

Wszystkie rzeczy które oferuję tworzę indywidualnie dostosowując je do danej sytuacji. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, olejki, kamienie, zioła....staram się unikać materiałów pochodzenia zwierzęcego, jeśli  jednak muszą być w niektórych sytuacjach wykorzystane, pozyskuję je w sposób nie krzywdzący danej istoty.

 

 

                                            

                                                             ZAPRASZAM SERDECZNIE

                                                                                 Doris Dorota

 

  Samhain    hoodoo   elleguaaltar